Sposoby płatności:

Płatność przelewem - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.

Płatność gotówką przy odbiorze - należy przygotować odliczoną kwotę gotówki dla kuriera dostarczającego przesyłkę. Ta płatność gwarantuje szybką realizację zamówienia.

System ratalny - możliwość zakupu towaru na raty.


Szybkie płatności internetowe:

DotPay - Płatność kartą lub szybkim przelewem internetowym w jednym z wybranych banków. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane po zaksięgowaniu wpłaty. Koszt płatności zależy od wartości zamówienia i jest wyświetlany przy tej opcji płatności.


Dokładamy wszelkich starań, by zamówiony towar trafił do Ciebie w idealnym stanie. Więcej na ten temat znajdziesz w artykule dostawa

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące kosztów i sposobów płatności, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz 10:00-18:00, w soboty w godzinach 10:00-15:00 pod nr 518 353 474


Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty. CA Raty dostępne: całkowicie online do max. kwoty 20 000 zł za zakupy bez zbędnych formalności spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach –w koszyku.