Sposoby płatności:

Płatność przelewem - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.

Płatność gotówką przy odbiorze - należy przygotować odliczoną kwotę gotówki dla kuriera dostarczającego przesyłkę. Ta płatność gwarantuje szybką realizację zamówienia.

System ratalny - możliwość zakupu towaru na raty.


Szybkie płatności internetowe:

DotPay - Płatność kartą lub szybkim przelewem internetowym w jednym z wybranych banków. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane po zaksięgowaniu wpłaty. Koszt płatności zależy od wartości zamówienia i jest wyświetlany przy tej opcji płatności.


Dokładamy wszelkich starań, by zamówiony towar trafił do Ciebie w idealnym stanie. Więcej na ten temat znajdziesz w artykule dostawa

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące kosztów i sposobów płatności, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz 10:00-18:00, w soboty w godzinach 10:00-15:00 pod nr 518 353 474


Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.

CA Raty dostępne:

· całkowicie online
· do max. kwoty 20 000 zł za zakupy
· bez zbędnych formalności
· spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy

Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku.


NOVMIX MICHAŁ PALUSZKIEWICZ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.