Filtruj według

Rejestratory Video

Rejestratory Video

Rejestratory Video

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Lusterko z rejestratorem...

Lusterko z rejestratorem jazdy VORDON DVR-195. Lusterko wsteczne z wbudowaną kamerą samochodową DVR-195 marki VORDON.  Obsługa kart pamięci microSD do 32 GB Rozdzielczość nagrywania filmu: 1080p / 720p / VGA

Cena 299,99 zł

Lusterko z rejestratorem...

Lusterko z rejestratorem jazdy VORDON DVR-190. Lusterko wsteczne z wbudowaną kamerą samochodową DVR-190 marki VORDON.  Obsługa kart pamięci microSD do 32 GB Rozdzielczość nagrywania filmu: 1080p / 720p / VGA

Cena 219,99 zł

Kamera Samochodowa Xblitz...

Wysoka rozdzielczość obrazu wideo – FULL HD 1920x1080p przy 30 klatkach/sek, zarejestrowany obraz można wygodnie odtwarzać nawet na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu.

Cena 164,99 zł

Kamera Samochodowa Xblitz...

Rejestrator jazdy, kamera samochodowa Black Bird firmy Xblitz pozwoli Ci na spokojną codzienną jazdę jak i bezpieczną podróż. Niezbędna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas codziennych podróży do pracy.

Cena 264,99 zł

Kamera Samochodowa Xblitz...

Rejestrator trasy, kamera samochodowa (tzw. czarna skrzynka) renomowanej marki Xblitz pozwoli Ci na spokojną i bezpieczną podróż. Nie zaskoczą Cię już żadne nieprzewidziane sytuacje na drodze. Niezbędna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas codziennych podróży do pracy, do bezpiecznego poruszania się po mieście.

Cena 359,99 zł

Kamera Samochodowa Xblitz...

Wideorejestrator przód tył to produkt, który idealnie sprawdzi się w trakcie prowadzenia pojazdów. Ze względu na zastosowaną funkcję monitorowania zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu, oferowany rejestrator umożliwi Państwu posiadanie pełnej panoramy widokowej, na zaistniałą sytuację na jezdni.

Cena 359,99 zł