Lista produktów marki Athletic

Athletic
Athletic

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Statyw Mikrofonowy Stołowy...

Solidny statyw mikrofonowy stołowy Athletic MS-4. Uniwersalna wielkość gwinta pozwala na zastosowanie praktycznie każdego uchwytu mikrofonowego dostępnego na rynku. Wielkosc gwintu 3/8 Cala.

Cena 40,00 zł

Statyw Mikrofonowy Stołowy...

Solidny statyw mikrofonowy stołowy Athletic MS-5. Uniwersalny statyw mikrofonowy. Jego małe rozmiary po złożeniu oraz regulowana wysokość zapewniają pełen komfort pracy.

Cena 55,00 zł

Statyw pod Kolumny Athletic...

Solidny statyw pod głośniki BOX-3 obciążenie do 50kg jednego statywu. Wysokiej jakości, profesjonalny statyw kolumnowy z przegubem magnezowym i podwójnymi wzmocnieniami nóg zapewniającymi ekstra stabilność i większe obciążenie maksymalne.

Cena 99,99 zł

Statyw pod laptopa L-3

Statyw pod laptopa L-3 . Profesjonalny, w pełni regulowany statyw pod laptopa w kolorze antracyt. Wyposażony dodatkowo w uchwyt umożliwiający zamocowanie statywu do blatu.

Cena 170,00 zł

Statyw pod Oświetlenie LS-3KIT

Statyw Oświetleniowy LS-3KIT. Wysokiej jakości, standardowy statyw oświetleniowy z pojedynczym wzmocnieniem nóg w zestawie z belką oświetleniową o szerokości 100cm z miejscem na 4 punkty świetlne.

Cena 159,99 zł

Statyw pod Oświetlenie LS-4KIT

Statyw Oświetleniowy LS-4KIT. Wysokiej jakości, standardowy statyw oświetleniowy z pojedynczym wzmocnieniem nóg w zestawie z belką oświetleniową o szerokości 100cm z miejscem na 4 punkty świetlne.

Cena 139,99 zł