Filtruj według

Kable Cyfrowe

Kable Cyfrowe
Kable Cyfrowe

Kable Cyfrowe

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Kabel HDMI - HDMI Ver 1.4...

Kabel HDMI - HDMI Ver 1.4 HIGH SPEED ETHERNET 5m. NOWY STANDARD HDMI 1.4 - KOMPATYBILNY ZE STARSZYMI WERSJAMI. W TEJ CHWILI JEST TO KABEL O NAJWIĘKSZEJ PRĘDKOŚCI, KTÓRY MOŻE PRZESYŁAĆ OBRAZ NAWET DO ROZDZIELCZOŚCI 4096 x 2160.  DOSKONALE EKRANOWANY.

Cena 50,00 zł

Kabel DVI - DVI 1,8m

Kabel DVI - DVI 1,8m (24+1) . Kabel standardu DVI-D (24+1pin) służący do podłączenia monitora z komputerem. Kabel służy do przesyłania nieskompresowanego sygnału wideo między domowymi urządzeniami elektronicznymi w postaci sygnału cyfrowego. Nie przesyła dźwięku. Służy do przesyłania pomiędzy urządzeniami jak odtwarzacz DVD, komputer i wzmacniacz A/V z monitorami, projektorami i panelami LCD.

Cena 30,00 zł

Kabel DVI - DVI 3m

Kabel DVI - DVI 3m (24+1) . Kabel standardu DVI-D (24+1pin) służący do podłączenia monitora z komputerem. Kabel służy do przesyłania nieskompresowanego sygnału wideo między domowymi urządzeniami elektronicznymi w postaci sygnału cyfrowego. Nie przesyła dźwięku. Służy do przesyłania pomiędzy urządzeniami jak odtwarzacz DVD, komputer i wzmacniacz A/V z monitorami, projektorami i panelami LCD.

Cena 35,00 zł

Kabel DVI - HDMI 1,8m

Kabel DVI - HDMI 1,8m . Kabel DVI-HDMI pozwala na połączenie komputera z telewizorem TFT. Sygnały w standardzie HDMI oraz DVI są przesyłane bez kompresji, dzięki czemu nie występuje utrata jakości. To idealne rozwiązanie dla telewizji wysokich rozdzielczości HDTV (np. N-ka, Cyfra+) itp. oraz wyprowadzenia obrazu z karty graficznej z laptopa lub komputera na LCD.

Cena 20,00 zł