Filtruj według

Mikro Wieże

Mikro Wieże

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Blaupunkt PP5BR Przenośny...

W tej niewielkiej obudowie w stylu retro, zamknięto mnóstwo nowoczesnych rozwiązań.Oprócz tunera FM z cyfrową syntezą masz do dyspozycji złącza USB/SD/AUX do których możesz podłączyć nośniki i urządzenia odtwarzające ulubioną muzykę. Wbudowany akumulator nadaje przenośnego charakteru temu urządzeniu, a obudowa w kolorze brązowym sprawia, że możesz go wkomponować w każdą przestrzeń w swoim domu.

Cena 109,00 zł

Blaupunkt HR10BT...

Blaupunkt  HR10BT Radioodtwarzacz microSD/USB z Bluetoot. Mały, ale widoczny! HR10BT to poręczny domowy odbiornik, który posiada wiele przydatnych funkcji tj. Bluetooth 4.0 do bezprzewodowej transmisji sygnału audio z komputerów PC oraz smartfonów.

Cena 159,00 zł

Mikrowieża z Bluetooth oraz...

Mikrowieża z Bluetooth oraz odtwarzaczem CD i USB Blaupunkt MS12BT . MS12BT to nowa, klasyczna mikrowieża, dająca możliwość słuchania muzyki z wbudowanego radio FM z możliwością wprowadzenia 30 ulubionych stacji radiowych, a także odtwarzacza płyt CD, przenośnych pamięci USB oraz smartfonów i komputerów za pomocą modułu Bluetooth.

Cena 369,00 zł

Mikrowieża z odtwarzaczem...

Mikrowieża z odtwarzaczem CD i USB Blaupunkt MS8BK . Stonowana kolorystyka pozwoli dopasować się do praktycznie każdego wnętrza, a funkcje takie jak wbudowany tuner FM, odtwarzacz płyt CD czy też port USB usytuowany na przednim panelu pozwolą cieszyć się ulubioną muzyką.

Cena 299,00 zł

Radiobudzik z projektorem i...

Radiobudzik z projektorem i ładowaniem USB Blaupunkt CRP7WH . Radiobudzik CRP7WH wyglądający jak mały, nowoczesny zakrzywiony telewizor nie tylko Cię obudzi, ale również, za pomocą złącza USB, naładuje baterię w smartfonie.

Cena 129,00 zł

Radiobudzik z projektorem...

Radiobudzik z projektorem Blaupunkt CRP10BK .CRP10BK to nowocześnie wyglądające urządzenie, które obudzi Cię za pomocą 1 z 10 ulubionych stacji radiowych, a funkcja drzemki nie pozwoli Ci zaspać na ważne spotkanie.

Aktualne informacje o temperaturze na zewnątrz sprawiają, że nie musisz wychodzić z domu, żeby sprawdzić pogodę.

Cena 149,00 zł

Radiobudzik z projektorem i...

Radiobudzik z projektorem i ładowaniem USB Blaupunkt CRP9BK . Zegar wraz z funkcją podwójnego alarmu (radiem lub brzęczykiem) oraz drzemki nie pozwoli Ci zaspać na ważne spotkanie, a wbudowany czujnik temperatury wewnętrznej podpowie ile tego ranka jest stopni w Twojej
sypialni.

Cena 119,00 zł